پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

سفر قائم مقام بنیاد ملی نخبگان به یزد

دکتر "سعادت فومنی" برای آشنایی با فعالیت های نخبگان و بنیاد نخبگان یزد و بازدید از میز نیازمندی های صنعت نساجی، به یزد سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، دکتر "محمود سعادت فومنی" پنجشنبه6 دی ماه سال جاری به منظور آشنایی با برنامه ها و اقدامات بنیاد نخبگان استان یزد و نیز دیدار صمیمانه با اعضای شورای علمی و نمایندگان جامعه نخبگان و مستعدان برتر یزدی وارد یزد شد.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان در ابتدای حضور در یزد به بنیاد نخبگان رفت و در نشست با تعدادی از مستعدان برتر و نیز اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان یزد، با مشکلات و موانع سر راه پیشرفت مجموعه نخبگان استان آشنا شد.

دکتر "سعادت فومنی"در این دیدار دو ساعته ضمن ابراز خرسندی از تلاش های مجموعه نخبگان، شورای علمی و بنیاد یزد ابراز داشت: هدف از این دیدار گسترش ارتباط مستعدان‌برتر با مسؤولان بنیاد و همچنین زمینه‌سازی برای اثرگذاری بیشتر اجتماع نخبگانی و نیز امید به جامعه به وسیله مجموعه نخبگان است.

وی ضمن تاکید و برشمردن دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، از مجموعه نخبگان یزدی و اعضای شورای علمی خواست، برای مقایسه دستاوردهای عظیم انقلاب با قبل از آن تلاش کنند.

در این دیدار برخی اعضای شورای علمی و مستعدان برتر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، در ادامه سفر یک روزه به یزد از شرکت برتر دانش بنیان "شوکا ایرانیان" که در زمینه ساخت و تولید قطعات صنعت نساجی در کشور تلاش می کند بازدید کرد و با خدمات و فعالیت های این شرکت دانش بنیان برتر یزدی آشنا شد.

بازدید از نمایشگاه صنعت نساجی، غرفه بنیاد نخبگان و میز نیازمندی های صنعت نساجی برای رفع آنها به دست توانای مخترعان و مبتکران یزدی از دیگر برنامه های دکتر سعادت فومنی در سفر به یزد بود.

 دکتر "سعادت" در این بازدید، از ابتکار ارائه میز نیازمندی های صنایع توسط دکتر "سید مهدی کلانتر" رییس بنیاد نخبگان یزد قدردانی کرد و این حرکت را در راستای حل نیازهای فناورانه صنایع کشور، ارزشمند خواند.

تاریخ انتشار : 1397/10/09
کد : 10128
تعداد بازدید: 80

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092