پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان نخستین جشنواره تجلیل از مروجان کتابخوانی

مستعدان برتر و نخبگان تا 14 مهرماه فرصت نام نویسی دارند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، این بنیاد با همکاری اداره کل کتابخانه ها و فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد اقدام به برگزاری نخستین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی استان یزد نموده که متقاضیان از میان قشرهای مختلف جامعه از جمله نخبگان و مستعدان برتر می توانند تا تاریخ 14 مهر 1397 نام نویسی نمایند.

در این جشنواره، شبکه گروه‌های ترویج کتاب‌خوانی در راستای معرفی برترین افراد، گروه‌ها، تشکل‌های مردمی و نهادهای غیردولتی دارای فعالیت‌های مؤثر و نوآورانه در زمینه ترویج کتاب‌خوانی اقدام می نماید.

این جشنواره در بخش‌های گروه‌ها و نهادهای غیردولتی، بین‌الملل(ویژه جشنواره کشوری)، نگاه ویژه ونشان استمرار برگزار خواهد شد .

گفتنی است،شاخص‌های انتخابی در این جشنواره، تأثیر پایدار در گسترش کتاب‌خوانی میان مردم،خلاقیت و نوآوری در برنامه‌ها و شیوه‌های اجرایی، استفاده مناسب از مشارکت مردم و چهره‌ها،استفاده خلاقانه و بهینه از امکانات و ظرفیت‌های عمومی و مردمی،قابلیت معرفی به سایر مناطق به‌عنوان الگو، اثربخشی فعالیت‌های کتابخوانی در رفتارهای اجتماعی یا فعالیت‌های عمومی مردم ،فعالیت به شکل داوطلبی (شاخص ترجیحی)و فعالیت در قالب گروهی (شاخص ترجیحی) می باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند گزارش‌ها و مستندات فعالیت‌های خود را در زمینه ترویج کتاب‌خوانی به همراه فرم پیوست تکمیل و تا پایان وقت اداری چهاردهم مهرماه جاری به دبیرخانه «اولین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی استان یزد» به ادرس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد یا به رایانامه  yazd@farhang.gov.ir ارسال کنند.

لینک دریافت فرم ها

تاریخ انتشار : 1397/07/08
کد : 88
تعداد بازدید: 80

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092