پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

حضور دکتر کلانتر در نشست سراسری روسا و مدیران بنیاد ملی نخبگان

سی‌امین نشست سراسری رؤسای بنیادهای نخبگان استانی با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان به میزبانی بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛  سی‌امین نشست سراسری روسای بنیادهای نخبگان استانی‌ با حضور قائم مقام و معاونان بنیاد ملی نخبگان،و با حضور دکتر"سیدمهدی کلانتر" رییس بنیاد نخبگان استان یزد برگزار شد.

در این نشست دکتر  آریا الستی؛ معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان با محوریت ارائه گزارش ارزیابی عملکرد برنامه‌های فرهنگی در سال 1396بنیادهای نخبگان استانی، اقدامات انجام‌شده در خصوص طرح خیرین و واقفین،آخرین تصمیمات کارگروه فعالیت‌های هنری، اسلامی، انقلابی و پیشرفت آئین‌نامه شناسایی و پشتیبانی از برگزیدگان قرآنی، رویکرد برنامه‌های فرهنگی در سال 1397 و بایسته‌های برنامه‌های تکریمی، توضیحاتی ارائه کرد.

ارائه نتایج شاخص‌های ارزیابی بنیادهای استانی در بحث ایجاد شرایط و امکانات اشتغال در سال 1396 توسط حسن سالاریه؛ معاون برنامه‌ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان و نیز سخنرانی برخی رؤسای بنیادهای نخبگان استانی از جمله رییس بنیاد یزد پیرامون اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در سال جاری، مهمترین محور نشست بود.

دکتر محمدصالح ترکستانی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد نیز در این نشست به بیان مسائل مربوط به این معاونت پرداخت و در پایان نشست پرسش و پاسخ و کارگاه آموزشی، برگزار شد.

دکتر "سید مهدی کلانتر" نیز در این نشست دوروزه به تبیین اقدامات این بنیاد در سال جاری و نیز برنامه های آتی بنیاد نخبگان استان یزد پرداخت.

تاریخ انتشار : 1397/06/25
کد : 82
تعداد بازدید: 191

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092