پنج شنبه 16 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

درراستای گسترش حمایت های مادی و معنوی نخبگان
راه اندازی مرکز نیکوکاری نخبگان کارافرین

نشست هم اندیشی برای تعامل بیشتر بنیاد نخبگان و کمیته امداد استان یزد برای ارائه خدمت به نخبگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، نشست مشترک به منظور بررسی راه های تعامل و همکاری بیشتر بین بنیاد نخبگان و کمیته امداد و نیزجذب و گسترش حمایت های کمیته امداد با حضور"شجاعان" مدیرکل کمیته امداد امام خمینی  استان، معاونان امداد و دکتر "کلانتر" در این بنیاد برگزارشد.

دکتر"سید مهدی کلانتر"رئیس بنیاد نخبگان استان یزد در این نشست ضمن ابراز خرسندی از عنایت و همراهی مجموعه کمیته امداد طی سالیان گذشته تا به حال و نیز تقدیر و تشکر از حمایت های انجام شده در راستای شکل گیری و توسعه جامعه نخبگانی گفت: بنیاد نخبگان استان از همه سازمان ها و نهادهای استان درخواست دارد تا به منظور ساماندهی و گسترش پشتیبانی های مادی به اجتماع نخبگان و مستعدان برتر استان، گام موثری برای حمایت از نخبگان بردارند.

"شجاعان" مدیر کل کمیته امداد استان نیز در این نشست ضمن تشکر از بنیاد گفت: کمیته امداد استان3700 دانش آموز و 1500 دانشجو تحت پوشش دارد که ازین تعداد حدود105 نفر به عنوان نخبه از حمایت های ویژه کمیته بهره مندند.

شجاعان افزود: کمیته آمادگی دارد تا از ایده پردازان و مخترعان و نخبگان یزدی با اعطای تسهیلات مادی و معنوی و کمک به راه اندزی کسب و کار حمایت کند و تعامل و ارتباط با بنیاد تسهیل کننده این موضوع خواهد بود.

وی همچنین گفت:کمیته برنامه های فرهنگی خاصی را نیز در طول سال اجرا می کند که زین پس میزبان نخبگان استان نیز در این برنامه ها خواهند بود.

در این نشست همچنین مقرر شد به منظور حمایت از ایده پردازان مخترعان و نخبگان، مرکز نیکوکاری نخبگان کارآفرین در استان یزد راه اندازی شود که این موضوع برای پیگیری در دستور کار جدی بنیاد و کمیته قرار گرفت.

 

تاریخ انتشار : 1399/05/08
کد : 10171
تعداد بازدید: 29

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد