پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

پایان کار نمایشگاه هفته پژوهش یزد

نمایشگاه هفته پژوهش استان، پنجشنبه29 آذر، با معرفی پژوهشگران برتر سال1397 یزد، به کار خود پایان داد.

مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار یزد پنج شنبه 29 آذر 97 با حضور سید جلال دهقانی فیروزآبادی، معاون مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، سید ابوالفضل موسوی، نماینده مردم یزد و اشکذر، کمال دهقانی فیروزآبادی، نماینده مردم تفت و میبد، علی زینی وند، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد، سید مهدی کلانتر، رییس بنیاد نخبگان یزد و جمعی از مدیران استان،در محل کارخانه جنوب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، در این مراسم دهقانی فیروزآبادی، معاون پژوهش های مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پژوهش ها باید جدید، کاربردی و ابتکاری باشند، گفت: پژوهش باید قابلیت اجرا و اقتصادی شدن داشته باشد در غیر این صورت ارزشی برای کشور ندارد.
سید ابوالفضل موسوی، نماینده مردم یزد و اشکذر نیز با اشاره به مضر بودن آب شرب یزد برای کودکان و سالمندان، گفت: ما از پارک علم و فناوری و دانشگاه یزد می خواهیم در زمینه انتقال آب به یزد و شیرین کردن آن ما را یاری کنند.
علی زینی وند، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد نیز ضمن تشکر از پارک علم و فناوری و دانشگاه یزد برای برگزاری این نمایشگاه، تصریح کرد: متاسفانه شکافی میان صنعت و دانشگاه ها ایجاد شده که باید این شکاف از بین برود.
وی با تاکید بر اهمیت پژوهش و اقتصاد دانش بنیان، گفت: امیدواریم گفتمان دانش بنیان به اتفاقی لوکس تبدیل نشده و فعالیت های دانش بنیان در جهت رفع نیاز صنایع استان باشد.
گفتنی است، در این مراسم از حسین عجمین پژوهشگر برتر معرفی شده از سوی بنیاد نخبگان و نیز دیگر پژوهشگران و فناوران برتر استان در سال1397 با اهدای لوح تقدیر و تندیس، تجلیل شد.

تاریخ انتشار : 1397/10/01
کد : 10126
تعداد بازدید: 80

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092