پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

حضور بنیاد نخبگان یزد در نمایشگاه هفته پژوهش یزد

نمایشگاه هفته پژوهش یزد با حضور سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی استان و نیز بنیاد نخبگان، به منظور ارائه  دستاوردهای پژوهشی، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار یزد 27 آذر با حضورآیت الله ناصری نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه یزد، محمدعلی طالبی سرپرست استانداری یزد، علی زینی وند معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، دکترکلانتر رییس بنیاد نخبگان و نیز برخی دیگر از مدیران استان، در محل کارخانه جنوب افتتاح شد.

به گزارش امجدپور، خبرنگار این بنیاد، در این نمایشگاه بنیاد نخبگان یزد نیز در غرفه ای آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و پژوهشی مخترعان و مستعدان برتر تحت حمایت را در معرض دید عموم قرار داد.

گفتنی است، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، با شعار"پژوهش هدفمند، فناوری ارز آفرین، در خدمت تولید ملی"، از 27 آذر آغاز و تا 29آذر در کارخانه جنوب واقع در خیابان کاشانی ادامه خواهد داشت.

همچنین علی صالحی، محمدحسین شایق، شهرام فداییان، محمد احمدی احمدآبادی، علی کریمی و محمدحسین دهقان دهنوی، از مخترعان و مبتکران و پژوهشگران تحت حمایت بنیاد نخبگان استان یزد در غرفه بنیاد حضور دارند.

 

تاریخ انتشار : 1397/09/28
کد : 10125
تعداد بازدید: 96

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092