پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

تعامل صنعت نساجی یزد با مخترعان یزدی

نشست هم اندیشی تکنو نمایش(نمایشگاه نیازهای فناورانه صنعت نساجی)،در راستای ارتباط دوسویه مخترعین وقطعه سازان و صنایع نساجی برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، جلسه هم اندیشی تکنونمایش، یکشنبه25آذر97 با حضور مسئولین و نمایندگانی از خانه صنعت معدن تجارت،خوشه نساجی،شرکت شهرکها، کانون کارآفرینی و توسعه بازار، درسالن کنفرانس بنیاد نخبگان یزد برگزار شد.

"دکترسید مهدی کلانتر"رییس بنیاد نخبگان استان یزد در این نشست ضمن تقدیر از مجموعه مدیران صنعت نساجی و صنعتگران این حوزه ابراز داشت: با برگزاری نمایشگاه تکنو نمایش بتوانیم در راستای ارتباط دوسویه مخترعین و قطعه سازان و نیز صنایع نساجی قدم موثری برداریم.

در این نشست مقرر شد، در نمایشگاه نساجی استان یزد که از 4 تا 8دی ماه جاری در محل نمایشگاه های استان یزدبرگزار می شود، غرفه­ای برای تکنو نمایش به منظور ارائه نیازمندی­های صنعت نساجی برای بازدید مخترعان و قطعه سازان پیش بینی میشود.

در این نشست همچنین مطرح شد، پیگیری لازم برای قرار دادن قطعات، مواد کمکی و یا موارد مرتبط با اتوماسیون از سوی صاحبان محترم صنایع برای نمایش در غرفه تکنو نمایش، قرار داده شود.

تاریخ انتشار : 1397/09/28
کد : 10124
تعداد بازدید: 57

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092