جمعه 3 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با حضور اعضای شورای علمی

سومین نشست شورای علمی بنیاد نخبگان استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، سومین نشست شورای علمی بنیاد درسال جاری با حضور دکتر افلاطونیان (رئیس مرکز تحقیقاتی و درمانی ناباروری یزد) دکتر اولیاء (رئیس دانشگاه یزد) دکتر تدین (دانشیار دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه یزد) دکتر میرزایی (نماینده دکتر میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد)هدایت کارگر (نماینده استانداری یزد)  و به ریاست دکتر کلانتر (رئیس بنیاد نخبگان استان یزد) در محل سالن کنفرانس بنیاد نخبگان برگزارشد.

دکتر کلانتر در ابتدای این نشست در خصوص برگزاری چهارمین جشنواره گیاهان دارویی تهران، برگزاری 3 مراسم تکریم نخبگان و چهره های شاخص ملی و استانی اثرگزار در علم و فناوری یزد، برگزاری کارگاههای آموزشی و نیز اشتغال زایی فارغ التحصیلان و بند ث ماده 64 قانون برنامه ششم توسعه کشور، مطالبی عنوان کرد. در این نشست مقرر شد نمایشگاه نیازمندی های صنعت نساجی استان و توانمندی مخترعین به منظور برقراری ارتباط بین صنعت و مخترعین به همت بنیاد برگزار شود.

 همچنین در راستای سند چشم انداز کشور در امور نخبگان مقرر شد مراسم ملی تکریم و تجلیل از پروفسور حسین ملک افضلی در دهه فجر امسال و نیز مراسم تکریم آقایان دکتر شاهی، اولیاء، میرغفوری و جمالی به صورت استانی و به همت بنیاد در اواخر بهمن ماه و نیز اسفند برگزار شود.

کلیپ معرفی تسهیلات و حمایت های بنیاد نخبگان از دیگر موارد طرح شده در این نشست بود که این کلیپ به همت روابط عمومی و برای معرفی تسهیلات بنیاد تهیه و به زودی ارائه خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1397/09/12
کد : 10119
تعداد بازدید: 86

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092