شنبه 3 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در ادامه بازدیدهای نخبگان یزدی اینبار

بازدید از موزه های حرم مطهر رضوی،  نان قدس رضوی و شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد در ادامه سلسله بازدیدهای مستعدان برتر از دستاوردهای علمی و صنعتی و فرهنگی کشور، بازدید از شرکت نان قدس رضوی، شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک و موزه های حرم مطهر رضوی( موزه قران و نفایس، و موزه اصلی حرم) با حضور13 نفر از مستعدان برتر تحت حمایت بنیاد نخبگان استان یزد از 3 تا 7 ابان ماه 1397 برگزار شد.

در این سفر، مستعدان برتر یزدی با حضور در شرکت نیان الکترونیک و نان قدس رضوی و بازدید از خط تولید آنان با جدیدترین دستاورهای این شرکتهای برتر کشور آشنا شدند. گفتنی است شرکت نیان الکترونیک با هدف ایجاد اشتغال پایدار و کمک به اقتصاد دانش بنیان کشور کار می کند که با تلاش مستمر برای فراهم کردن تمامی نیازهای مشتریان و با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، متعهد و جوان ایرانی در این سازمان صورت پذیرفته است.

بیش از بیست سال تجربه اندوزی دانش پاور الکترونیک با تولید محصولات High-Tech با فناوری در دست، طراحی و ساخت طبق نیاز و نظر مشتری، نرخ یادگیرندگی بالای سازمانی، خدمات پس از فروش سریع، ارائه خدمات فنی و مهندسی، دسترسی آسان به منطقه، از منابع قابل توجه مزیت رقابتی این سازمان می باشد که با کمک پیاده سازی و اخذ استانداردهای کیفیتی و مدیریتی به این مهم دست یافته است و این امر میسر نبود مگر با افزایش رضایت مشتریان که گواه آن اخذ تندیس طلایی رضایت مشتریان بصورت متوالی در دهه اخیر است. برترین شرکت فن آفرین کشور به انتخاب دوازدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی و برترین شرکت فناور خصوصی کشور به انتخاب پنجمین دوره جایزه ملی فناوری و نوآوری کشور تنها گوشه­ ای از افتخارات برند نیان الکترونیک می باشد.

نرخ توسعه متوازن  و مستمر سازمان از بدو تاسیس بگونه ­ای بوده که تعداد پرسنل از سال 74 تاکنون به بیش از 600 نفر و فضای تولیدی نیز به بیش از 30,000 مترمربع افزایش یافته است.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1397/08/13
کد : 10101
تعداد بازدید: 53

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092