جمعه 3 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

درخشش بنیاد نخبگان استان یزد در برگزاری جشنواره اختراعات کشور
جشنواره اختراعات رویش یزد، جشنواره برتر کشور شد

.

 به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان، از رییس و کارکنان بنیاد نخبگان استان یزد که توانستند با همت والا در برگزاری جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش، عنوان جشنواره ی برتر رویش کشور را کسب کنند تقدیر کرد.

 در این تقدیرنامه آمده است: جشنواره های اختراعات و ابتکارات رویش، سرآغازی بر شناسایی خلاقیت های فناورانه و ذهنیت های نوآورانه ی فرزندان ایران اسلامی است که محیطی مناسب را برای شکوفایی این نوآوری ها در راستای تحقق اهداف متعالی نظام اسلامی فراهم می آورد.

تلاش مشفقانه و جهد خالصانه آن برادر گرامی در برگزاری جشنواره منطقه ای اختراعات و ابتکارات  رویش زردکوه در آذر 1396، سبب شده که این جشنواره در میان سایر جشنواره های برگزار شده در کشور، از سوی بنیاد ملی نخبگان به عنوان «جشنواره برتر رویش در سال 1396» برگزیده شود. این توفیق را صمیمانه به جنابعالی و سایر همکاران گرانقدر شادباش عرض می کنم و از خداوند حکیم، تندرستی و سرافرازی روزافزون حضرتعالی را خواستارم.

گفتنی است جشنواره های اختراعات و ابتکارات بنیاد نخبگان هر سال در سراسر کشور به منظور شناسایی اختراعات برگزیده و حمایت از آنها برای تجاری سازی برگزار می شود  که درجشنواره رویش استان یزد، 172 طرح در مرحله اول نام نویسی کردند که از این تعداد 99 طرح به مرحله حضوری داوری انتخاب شدند و در نهایت پس از ارزیابی هیات داوران26 طرح به عنوان اختراع سطح 3 از حمایت های بنیاد ملی نخبگان برخوردار شدند.

 

تاریخ انتشار : 1397/03/06
کد : 52
تعداد بازدید: 384

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092