با هدف آشنایی مستعدان برتر با شرکت دانش بنیان آترین

بازدید مجازی از مجموعه شرکت های  آترین برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان یزد، در راستای بازدید مستعدان برتر و نخبگان از شرکت های دانش بنیان، بازدید مجازی از مجموعه شرکت های دانش بنیان آترین به صورت مجازی برگزار شد. دکتر سید مهدی کلانتر، رییس بنیاد نخبگان استان یزد در ابتدای این بازدید ضمن تقدیر از مدیریت جوان و نخبه آترین ابراز داشت: توانایی فردی، توکل به خدا، عدم نومیدی، نیروی جوانی و انگیزه و پشتکار از عوامل موفقیت بشر است که مجموعه آترین نیز از این مواهب بهره مند است.

در ادامه این بازدید "محمود سلطانی" از مدیران آترین ضمن قدردانی از حمایت های بنیاد نخبگان استان یزد گفت: در ابتدای مسیر موفقیت شرکت بنیاد نخبگان حامی ما بود و چون اختراع بنده و آقای بهزاد زارع مورد تایید و حمایت بنیاد نخبگان قرار گرفت مبلغی به عنوان تسهیلات و جایزه دریافت کردیم که بسیار برای ما ارزشمند بود و توانستیم کار را توسعه دهیم.

این مخترع یزدی گفت: امروز شرکت آترین در عرصه های مختلفی کاشی و سرامیک، صنایع نساجی، صنایع جوش و برش و همچنین در صنایع بزرگ پتروشیمی و فولاد به جمع آوری بانک اطلاعاتی عظیم  و موجودی بیش از چند هزار قطعه صنعتی و الکترونیکی دست یافته که در کشور کم نظیر است.

وی بهره گیری از خرد جمعی و کار تیمی، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار و محصولات، بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و جوان و ارتباط با بازارهای دنیا را از رموز موفقیت شرکت دانست و افزود: به زودی، همه دنیا با برند آترین آشنا خواهند شد و نام ایران را در دنیا بار دیگر طنین انداز خواهیم کرد.

در این بازدید همچنین "شاهی فر" مدیر داخلی مجموعه و "سلطانی" مدیر منابع انسانی، به معرفی بخش های شرکت و کارکنان پرداختند.گفتنی است، بهزاد زارع و محمود سلطانی دو مخترع یزدی در تمامی مراحل موفقیت شرکت با رفاقت و شراکت مجموعه را راهبری و مدیریت می کنند.

 

تاریخ انتشار : 1400/06/06
کد : 20314
تعداد بازدید: 80