پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

روز قدس روز اسلام است/
وعده دیدار نخبگان یزدی؛ جمعه دهم‌خرداد در «راهپیمایی باشکوه روز قدس»

بنیاد نخبگان استان یزد به مناسبت فرا رسیدن «روز قدس» در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، از عموم ملت شریف ایران و اهالی علم و فناوری دعوت کرد تا در راهپیمایی روز قدس حضور یابند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد؛ از آنجا که آخرین جمعه هر ماه مبارک رمضان، به نام روز قدس مزین شده است و به رسم هر ساله، آحاد مردم با حضور و راهپیمایی خود، بیعتی دوباره با آرمان های انقلاب اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین می بندند،بنیاد نخبگان یزد نیز، در بیانیه ای، از سرآمدان، دانشمندان، فناوران و فعالان شرکت های دانش بنیان و مردم شریف ایران برای حضوری دوباره در این راهپیمایی دعوت کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است: 

با درود به پیشگاه ملت شریف ایران، دانشمندان، فناوران و فرهیختگان

از اینجا تا «قدس» راه درازی نیست. از اینجا؛ «ایران»، تا آرمان های انسانی و مسلمانی، فقط چند کوچه و خیابان، فاصله است. اصالت و شرافت، گام های پایدار بشریت اند. بزرگواری، با زور و تزویر حاصل نخواهد شد. فلسطین و قدس شریف، چراغ نجابت و آزادگی است. هر یک از ما همچون آیینه ای بی غبار، خواهیم توانست که این نور بی پایان را بازتاب دهیم و چشم و دل جهان را روشن کنیم.

حضور و ظهور هر یک از هم وطنان فرهیخته و روشن ضمیر در روز قدس، دنیای به خاکستر نشسته از تهدید و ترس را به سوی روشنایی فلسطین عزیز سوق خواهد داد و آدمیان را دمی به آسایش و آرامش دین صلح دعوت خواهد کرد.

بنیاد نخبگان استان یزد، از همه سرآمدان، دانشمندان، فناوران و نوآوران و شرکت های دانش بنیان و مردم شریف ایران دعوت می کند تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به روز قدس مزین است، پای در پیشگاه تکلیف انسانی و اسلامی شان بگذارند و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین، خشتی بر سازه سترگ آزادگی و سرفرازی بگذارند.

تاریخ انتشار : 1398/03/09
کد : 10152
تعداد بازدید: 52

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان یزد محفوظ می باشد

                                              آدرس: یزد - بلوار دانشجو- روبروی مجتمع غدیر

                                                           تلفن: 03538262092